
Рулетка Графит, резеңкеленген корпус, амортизатор, 3 м х 16 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 3 м х 16 мм кенептен жасалған, амортизаторы бар резеңкеленген корпустағы Sibrtech Graphite 32530 рулеткасы бөлменің, дайындамалардың, конструкциялардың және басқа заттардың ұзындығын жылдам өлшеуге мүмкіндік береді. Бұл тәжірибелі немесе жаңадан бастаған шеберге күнделікті өмірде, құрылыста, өндірісте өлшеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы. Ықшам және ыңғайлы құрал сөмкеге оңай сыйып кетеді, бұл оны далалық жұмыстар үшін оңтайлы етеді.Артықшылықтарыпластикалық корпустың резеңкеленген қаптамасы бар, соның арқасында рулетка қолыңызда сенімді орналасады және сырғып кетпейді.Кіріктірілген амортизатор таспа тез оралған кезде рулетка корпусының құлап кетуіне жол бермейді.Рулетка білекке ілу үшін баумен жабдықталған, яғни ол жұмыс кезінде құлап кетпейді.Кенептің ені 16 мм болғандықтан, жету қиын жерлерде жұмыс істеуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 65 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.142 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 325-"СИБРТЕХ" және "БАРС" қалталы рулеткалары |
| Ұзындығы | 3 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | Болат |
| Таспа материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | резеңкеленген корпус |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 16 мм |
| Штрих-код | 4044996125961 |
- Бағасы: 629 ₸

