
Дәнекерлеу шамы, 2 л Барс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үрлемелі шам Барс 91452 бак көлемі 2 л арналған қыздыру бетінің көмегімен ашық бағытталған жалын. 1,5 л жанармайдың толық толтырылуы 1,2 л/сағ жылдамдықпен бір сағаттан астам жұмыс істеуге жетеді. Құрылғы жөндеу және бөлшектеу жұмыстарын орындау кезінде — дәнекерлеу, бөлшектерді термиялық өңдеу, шөгілетін түтіктерді орнату, бояу жабындарын алу үшін қолданылады. Сондай-ақ, шам ауыл шаруашылығында және күнделікті өмірде пайдалы болады. Артықшылықтары СТ-12 болаттан жасалған берік корпус құрылғының қауіпсіз жұмысын және беріктігін қамтамасыз етеді. Реттеу бұрандасы жалын ағынының шамасы мен температурасын басқаруға мүмкіндік береді. Шам құрылғының жұмыс режиміне жылдам шығуын және жалынның тұрақты жануын қамтамасыз ететін саптаманы алдын ала қыздыру камерасымен жабдықталған. АИ 92/95 бензині отын ретінде пайдаланылады, сондықтан шамды кез келген жанармай құю станциясында толтыруға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 270 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 1.85 кг |
| Жанармай түрі | АИ-92 немесе АИ-95 маркалы этилденбеген бензин |
| Топ | Инструмент для пайки и сварки |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 914-Инструмент для пайки и сварки |
| Жалын түрі | открытое |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996126388 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

