
Нат латекстен бедерлі жабыны бар полиэфирлі қолғаптар, 15 класты тоқыма, 57 г Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Латекс бедерлі жабыны бар Сибртех 67767 трикотаж полиэфир қолғаптары қолды мозолейден, қажалудан, кесілуден және сызаттардан қорғайды. Олар жұқа, бірақ тығыз 15-сыныпты тоқылған серпімді жіптен жасалған, сондықтан қозғалысты шектемейді және тозуға төзімді. Құрылыс және жөндеу кезінде пайдалы болады, сонымен қатар фермада пайдалы болады. Артықшылықтары Латекстен жасалған бедерлі жабын жұмыс бетіне сенімді адгезияны қамтамасыз етеді, соның арқасында құралдар мен бөлшектер қолыңыздан сырғып кетпейді. Қолғаптар беріктігі жоғары материалдардан жасалған, сондықтан олар ұзақ мерзімді пайдалануға арналған. Жіңішке жіп ауа алмасуына кедергі жасамайды, қолғапты ұзақ уақыт кигенде де қолдар терлемейді. Саусақтардың тактильді сезімталдығы сақталады, яғни қолғаптар дәл жұмыстарды орындауға жарамды. Серпімді манжеттер қолғаптың сырғып кетуіне жол бермей, білекке мықтап бекітіледі. Гипоаллергенді мата ұстағанда жағымды, сондықтан қолғаппен жұмыс істеу ыңғайлы және қауіпсіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 52 г |
| Материал | Латекс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.11.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-RU.АД71.В.03965-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҮЕҰ САРАПШЫ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.АД71.В.03965-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 677-Жұмыс, шаруашылық, латексті қолғаптар |
| Ұзындығы | 245 мм |
| Тоқу сыныбы | 15 |
| Негіз материалы | полиэфир |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жағу түрі | латекс |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Түсі | ақ, қызыл |
| Ені | 105 мм |
| Штрих-код | 4606800052612 |
- Бағасы: 372 ₸

