
Полиакрилонитрилді жұмсақ түптелген қолғаптар, ПВХ "Нүкте", 10 кл, 58 гр Сибртех Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПВХ жабыны бар "нүкте", полиакрилонитрилді плюш Сибртех 67768 трикотаж қолғаптары, 10 класты тоқыма, 58 г, қолды ластанудан, кесулерден, сызаттардан және т.б. қорғайды. Жұмсақ жүннің арқасында бұйымдар сонымен қатар шебердің қолын қатып қалудан қорғайды, сондықтан олар суық мезгілде жұмыс істеу үшін оңтайлы болып табылады. Құрылыс, механикалық құрастыру, такелаждық және басқа жұмыстарды орындау кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Тозуға және жыртылуға төзімділік — қолғаптар полиакрилонитрилден жасалған. Нүктелі ПВХ-жабын — құрал-саймандар мен түрлі нысандағы заттар сырғып қолынан. Сигнал түсі — қызғылт сары қолғаптар нашар көрінетін жағдайларда байқалады, бұл жұмыс қауіпсіздігін арттырады. Серпімді манжеттер — қолғаптар білекке мықтап бекітіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 58 г |
| Түсі | Қызғылт сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.11.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | KZ Д.РА01.В.69981 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ИЛЬЦ СТАНДАРТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.РА01.В.69981.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 686 - Қысқы қолғаптар мен биялайлар |
| Ұзындығы | 240 мм |
| Тоқу сыныбы | 10 |
| Жіптердің саны | 5 |
| Материал | Акрил |
| Негіз материалы | акрил, аралас иірімжіп |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жағу түрі | поливинилхлорид |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Ені | 105 мм |
| Штрих-код | 4606800052629 |
- Бағасы: 410 ₸

