
Мақта-эфирлі жұмсақ қолғаптар, ПВХ "Нүкте", 7 кл, 55 гр Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПВХ жабыны бар Сибртех 67769 "нүкте" трикотаж мақта-эфирлі плюш қолғаптары, 7-сыныпты тоқу, құрылыс алаңында қолдың қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Олар каллустардың, сызаттардың және қажалулардың алдын алады. Қолғаптар суық мезгілде жұмыс істеу үшін оңтайлы, өйткені оларда жұмсақ жүн бар. Артықшылықтары Мақта матадан жасалған қолғаптардың ауа алмасу қасиеттері жақсы, сондықтан қолдар терлемейді. Нүктелі ПВХ-жағу қолғаптың сырғанауға қарсы қасиеттерін қамтамасыз ете отырып, құралды сенімді ұстауға мүмкіндік береді. Қолғаптардың манжеттері созылмайтын және олардың қолдан түсіп кетуіне жол бермейтін сапалы серпімді жолақпен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 80 г |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 145 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.11.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | KZ Д.РА01.В.69981 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ИЛЬЦ СТАНДАРТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.РА01.В.69981.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 686 - Қысқы қолғаптар мен биялайлар |
| Ұзындығы | 225 мм |
| Тоқу сыныбы | 7 |
| Жіптердің саны | 5 |
| Материал | Мақта |
| Негіз материалы | смесовая пряжа |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жағу түрі | поливинилхлорид |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Ені | 105 мм |
| Штрих-код | 4606800052636 |
- Бағасы: 374 ₸

