
Автокөлік құтқарушысының шамы, 1 Вт жарық диоды, кіріктірілген қалақ, балға, 3 режим: 100-50-строб, 3 х ААА Стерн
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Стерн "Автокөлік құтқарушысы" 90524, 1 Вт жарық диодты шамы, кіріктірілген жүзі мен балғасы бар, 3 AAA батареясымен жұмыс істейді, 3 жарықтандыру режимінде жұмыс істейтін автономды жарық көзі — 100%, 50% және "строб шамы". 1 Вт жарық диоды кең және жарқын сәуле шығарады. 50% жарықтандыру режимі энергия шығынын үнемдеуге көмектеседі. Строб режимінде жұмыс істейтін фонарь төтенше жағдайда назар аударады және іздеу тобына нұсқаулық ретінде қызмет етеді. Құрылғы саяхатта немесе жорықта таптырмайтын құрал, сондай-ақ үйде немесе саяжайда пайдалы болады. Артықшылықтары Авиациялық алюминийден жасалған корпус шамның беріктігін арттыруды қамтамасыз етеді. Тотыққан жабын корпусты коррозиядан қорғайды, сондықтан шамды кез келген ауа-райында пайдалануға болады. Шамның артқы жағында апат болған жағдайда көліктің әйнегін сындыруға арналған атыс штыры ("шыны сынығы") бар. Алмалы-салмалы атқыштың астында кептеліп қалған қауіпсіздік белдіктерін кесуге арналған пышақ бар. Шамның ұзындығы 157 мм және қалтаға немесе шағын сөмкеге оңай сыяды. Ауыстырылатын AAA қуат банктері (бөлек сатып алынады) қуат көзі болмаған жағдайда да шамның автономиясын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.В.93418 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.93418.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | STERN |
| Салмақ | 0.149 кг |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 905-Фонари "Stern" |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996125138 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

