
Іздеу шамы, 1 W + 12Led, 3 х АА Stern
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
АА типті 3 батареядан қуат алатын Stern 90538, 1 және 12 LED іздеу шамы жарық аз жағдайда таптырмас көмекші болып табылады. Алдыңғы панельдегі жарық диоды орталыққа бағытталған кең жарық сәулесін шығарады, бұл тамаша көрінуді қамтамасыз етеді. Шамның тұтқасы бар, соның арқасында оны қолмен ұстауға ыңғайлы. Құрылғы балық аулау немесе кемпинг сапарларында, сондай-ақ үйде, саяжайда немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары 12 жарықдиодты бүйірлік панельдің арқасында шамды үстел шамының орнына пайдалануға болады. Құрылғы 3 АА типті батареямен жұмыс істейді, сондықтан зарядтауға уақыт жоғалтудың қажеті жоқ — қуат көздерін ауыстыру жеткілікті (жинаққа кірмейді). Жеңіл пластиктен жасалған корпустың арқасында шамның салмағы 234 г дейін азаяды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 85 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 155 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.В.93418 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.93418.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | STERN |
| Салмақ | 0.234 кг |
| Өлшемдері | 144 x 81 x 100 мм |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 905-Фонари "Stern" |
| Ылғалдан қорғау | ылғалдан қорғалған |
| Жарық көзі | LED |
| Жарықдиодтар саны | 13 |
| Тамақтандыру | 3 АА |
| Жұмыс режимдері | 2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996120966 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

