
Кемпингтік шам, 3 + 4 Led, 3 х АА, 2 Stern жарқырау режимі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
3 және 4 жарықдиодты шамдардан 2 жарқырау режимі бар, 3 АА батареясымен жұмыс істейтін Stern 90545 кемпинг шамы демалыс орнын жарықтандыру үшін табиғатқа өзіңізбен бірге ала алатын әмбебап жарық көзі болып табылады. Ол сондай-ақ кемпинг сапарларында, саяжайларда, гараждарда және т.б. үшін қолмен жарық көзі ретінде пайдаланылуы мүмкін. Жарықдиодты шамдардың арқасында шам басқа үлгідегі шамдарға қарағанда аз қуат тұтынады. Артықшылықтары Су өткізбейтін корпус судан қорықпайды, сондықтан шамды жаңбырлы ауа райында пайдалануға болады. Резеңкеленген негіз шамды үстелге орнатуға және шам ретінде пайдалануға мүмкіндік береді. Шамның қуат көзі ретінде 3 АА батареясы пайдаланылады, сондықтан ол электр қуаты болмаған кезде жарықтандыруды қамтамасыз ете алады (батареялар кірмейді). Шам оңай сақтау және тасымалдау үшін жиналмалы тұтқамен жабдықталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Түрі | Шам |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.В.93418 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.93418.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | STERN |
| Салмақ | 0.288 кг |
| Өлшемдері | 209 x 75 x 75 мм |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 905-Фонари "Stern" |
| Ылғалдан қорғау | ылғалдан қорғалған |
| Жарық көзі | LED |
| Жарықдиодтар саны | 7 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Тамақтандыру | 3 АА |
| Жұмыс режимдері | 2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996120973 |
- Бағасы: 944 ₸

