
Велосипед жиынтығы: алдыңғы 1 Вт Led, 160Lm, артқы 5 ReD Led Stern
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stern 90558 велосипед жинағы екі шамды қамтиды: алдыңғы 1 Вт LED, 160 лм және артқы 5 red LED, олар велосипедшілерге қараңғыда және қолайсыз ауа-райында серуендеу кезінде пайдалы болады. Жарықдиодты шамдар қуатты үнемді тұтынады, сондықтан жұмыстың жоғары ұзақтығын қамтамасыз етеді. 160 лм шам жолды жақсы жарықтандырады және келе жатқан көліктердің жүргізушілерін соқыр етпейді. Артықшылықтары Алдыңғы шам алюминийден, ал тапсырмалар сапалы пластиктен жасалған, бұл олардың беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Екі шам да әмбебап бекіткіштермен жабдықталған және кез келген велосипед үлгісіне сәйкес келеді. Шамдар батареямен жұмыс істейді, сондықтан оларды тез ауыстыруға болады және қосалқы жинақ қалтаңызға оңай сыяды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.В.93418 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.93418.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | STERN |
| Салмақ | 0.229 кг |
| Өлшемдері | 115 х 26,6 мм |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 905-Фонари "Stern" |
| Ылғалдан қорғау | ылғалдан қорғалған |
| Жарық көзі | LED |
| Жарықдиодтар саны | 6 |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Тамақтандыру | 5 ААА |
| Жұмыс режимдері | 3 + 7 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996125190 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

