
Лазерлік габариттік белгісі бар велосипед шамы, 5 Led + 2 лазер, 2хААА Stern
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемдері Stern 90559, 5 LED, 2 лазері бар лазерлік белгісі бар велосипед шамы, 2 AAA батареясымен жұмыс істейді, велосипедпен жүру үшін пайдалы. Ол қолайсыз ауа-райында және тәуліктің қараңғы уақытында жолды жарықтандырады. Лазерлік көрсеткіштер велосипедші қауіпсіздігінің жоғары деңгейіне кепілдік береді, өйткені кез келген ауа райы жағдайында велосипедтің өлшемдерін 260 градусқа белгілеңіз. Артықшылықтары Су өткізбейтін корпус жаңбыр жауған кезде шамды пайдалануға мүмкіндік береді. Әмбебап бекіткіші бар шамды кез келген велосипедке орнатуға болады. Шамның қуат көзі — 2 ААА батареясы, қажет болған жағдайда оңай ауыстырылады (бөлек сатып алынады).
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87122 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.87122.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | STERN |
| Салмақ | 0.099 кг |
| Өлшемдері | 131 x 78 x 33 мм |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 905-Фонари "Stern" |
| Ылғалдан қорғау | ылғалдан қорғалған |
| Жарық көзі | LED |
| Жарықдиодтар саны | 5 |
| Тамақтандыру | 2 ААА |
| Жұмыс режимдері | 2 + 7 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996125206 |
- Бағасы: 1 642 ₸

