
Тұрмыстық фонарь, пластик, 3 W Led, бау, зум, 3 режим 100%-50%-строб, 3 х ААА Stern
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тұрмыстық фонарь Stern 90572 пластикалық корпуста LED-LED қуаты 3 Вт, зум және баумен, 3хААА, 3 жарықтандыру режимінде жұмыс істейді: 100%, 50% және "стробоскоп". Күнделікті пайдалану үшін немесе табиғатта демалу кезінде пайдалы болады. Толық қуат жарқын сәулені қамтамасыз етеді, 50% батареяны үнемдейді, ал строб төтенше жағдайларда орынды белгілеуге арналған. Артықшылықтары Шамның нысандарды алыс қашықтыққа жарықтандыру үшін масштабтау функциясы бар. Баудың көмегімен оңай пайдалану үшін шамды білегіңізге іліп қоюға болады. Ықшам өлшемдері 158 x 41 мм және салмағы 125 г шамды сөмкеде немесе қалтада оңай тасымалдауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.В.93418 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.93418.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | STERN |
| Салмақ | 0.125 кг |
| Өлшемдері | 158 x 41 мм |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 905-Фонари "Stern" |
| Ылғалдан қорғау | ылғалдан қорғалған |
| Жарық көзі | LED |
| Жарықдиодтар саны | 1 |
| Ерекшеліктері | Бау жиынтықта |
| Тамақтандыру | 3 ААА |
| Жұмыс режимдері | 3 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996121000 |
- Бағасы: 1 243 ₸

