
Кәсіби шам, қара, тотыққан жабыны бар, CREEТ6 Led, 600 Лм, 300 м, 3сағ,
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CREET6 LED және сырғанауға қарсы гравюра, 6AA бар қара анодталған алюминийден жасалған Stern 90580 шамы 100%-50%-5% жарықтандыру режимдерінде 3 сағатқа дейін үздіксіз жұмыс істеуді қамтамасыз етеді.-строб-СоС және 300 м-ге дейінгі қашықтықта 600 лм қуатты сәуле шығарады. Тұрмыстық және кәсіби пайдалану үшін оңтайлы. Ол іздестіру-құтқару жұмыстарында, сондай-ақ балық аулау мен аңшылықта пайдалы болады. Артықшылықтары Жарықтандыру режимдерінің кең ауқымы — батарея зарядының деңгейіне байланысты қажеттісін таңдауға болады: 5%, 50%, 100%. "Стробоскоп" және SOS режимдері — төтенше жағдайда апат сигналын беруге болады. Беріктік және сенімділік — авиациялық алюминийден жасалған корпус резеңке тығыздағыш сақиналармен жабдықталған. Соққыға төзімді шыны — шағылыстырғыш және жарық диоды зақымданудан сенімді қорғалған. Жұмыстың ыңғайлылығы — арнайы гравюра қолдағы шамның сырғып кетуіне жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.В.93418 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.93418.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | STERN |
| Салмақ | 0.625 кг |
| Өлшемдері | 262 x 55 мм |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 905-Фонари "Stern" |
| Ылғалдан қорғау | ылғалдан қорғалған |
| Жарық көзі | CREEТ6 LED |
| Жарықдиодтар саны | 1 |
| Корпус материалы | анодталған алюминий |
| Тамақтандыру | 6 АА |
| Жұмыс режимдері | 5 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996121031 |
- Бағасы: 5 035 ₸

