
Фонарь, 3 W CREE Led 3 W, масштабтау, 3 режим 100%-50%-строб, бау, 160 Лм, 200 м, 3 х ААА Стерн
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуаты 3 Вт CREE LED, масштабтау және бауы бар Stern 90581 шамы 3 AAA батареясынан қуат алады және 3 жарықтандыру режимінде жұмыс істеуді қамтамасыз етеді: 100%-50%-строб шамы. 200 м-ге дейінгі қашықтықта көрінетін 160 лм жарық сәулесін шығарады. Шам құтқарушыларға, өрт сөндірушілерге, қауіпсіздік қызметкерлеріне, сондай-ақ балықшыларға, аңшыларға және ашық ауада демалушыларға пайдалы. Артықшылықтары Шам батареяның қызмет ету мерзімін үнемдеу үшін 50% қуатпен жұмыс істей алады. Стробоскоп режимі төтенше жағдайда орналасқан жеріңізді белгілеуге мүмкіндік береді. Шамның корпусы шағын механикалық кернеулерге төзімді анодталған алюминийден жасалған, сондықтан ол қарқынды пайдалануға арналған. Масштабтау мүмкіндігі нысандарды айтарлықтай қашықтықта жарықтандыруға мүмкіндік береді. Соққыға төзімді әйнек шағылыстырғыш пен жарықдиодты зақымданудан сенімді қорғайды. Белдіктің арқасында шамды қауіпсіз және ыңғайлы пайдалану үшін білекке бекітуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.В.93418 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.93418.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | STERN |
| Салмақ | 0.167 кг |
| Өлшемдері | 146 x 2166 x 40 мм |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 905-Фонари "Stern" |
| Ылғалдан қорғау | ылғалдан қорғалған |
| Жарық көзі | CREE LED |
| Жарықдиодтар саны | 1 |
| Корпус материалы | анодталған алюминий |
| Ерекшеліктері | Бау жиынтықта |
| Тамақтандыру | 3 ААА |
| Жұмыс режимдері | 3 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996121055 |
- Бағасы: 2 752 ₸

