
Фонарь, 3 W CREE Led 3 W, масштабтау, 3 режим 100%-50%-строб, клипса, бау, 160 Лм, 200 м, 3 х ААА Стерн
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуаты 3 Вт CREE LED, масштабтау, бау және қыстырғышы бар Stern 90582 шамы 3 AAA батареясымен жұмыс істейді және 3 жарықтандыру режимінде жұмыс істейді: 100%-50%-строб шамы. Үлкен аумақты жарықтандыруға қабілетті, өйткені 200 м-ге дейінгі қашықтықта көрінетін 160 лм жарық сәулесін жасайды. Шам іздестіру-құтқару жұмыстары, аумақты тексеру кезінде кәсіби пайдалануға жарамды, сонымен қатар күнделікті өмірде, аңшылықта, жорықтарда және т.б. пайдалануға болады. Артықшылықтары Шам үш түрлі режимде жұмыс істей алады: қараңғы жерлерді жарықтандыру үшін 100%, батареяның қызмет ету мерзімін үнемдеу үшін 50% және апат сигналын беру үшін "строб шамы". Су өткізбейтін корпус алюминийден жасалған, бұл оның беріктігі мен беріктігінің кілті болып табылады, сонымен қатар ылғалды ауа-райында шамды пайдалануға мүмкіндік береді. Шам шағылыстырғыш пен жарықдиодты қорғауды қамтамасыз ететін соққыға төзімді әйнекпен жабдықталған. Масштабтау функциясының арқасында сәулені айтарлықтай қашықтықта орналасқан нысандарға фокустауға болады. Пайдалануға ыңғайлы болу үшін фонарь қысқышпен және білезікке бекітуге немесе қалтаға ілуге арналған баумен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.В.93418 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.93418.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | STERN |
| Салмақ | 0.167 кг |
| Өлшемдері | 134 x 34 мм |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 905-Фонари "Stern" |
| Ылғалдан қорғау | ылғалдан қорғалған |
| Жарық көзі | CREE LED |
| Жарықдиодтар саны | 1 |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Ерекшеліктері | Бау жиынтықта |
| Тамақтандыру | 3 ААА |
| Жұмыс режимдері | 3 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996121048 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

