
Басты фонарь Space, ABS пластик, 4 режим, 1 Вт Led х 120 Лм, 2 ReD Led, 8 сағат, 3 х ААА Stern
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ABS пластиктен жасалған Stern Space 90568 фара, 4 жұмыс режимі бар, қуаты 1 Вт LEDх120 лм жарық диоды , 2 red LED, 3 AAA батареясымен жұмыс істейді және 8 сағат үздіксіз жұмыс істеуін қамтамасыз етеді. Бұл ашық ауада демалу, аң аулау, балық аулау немесе велосипедпен айналысу кезінде айналадағы нысандарды жарықтандыруға қабілетті ыңғайлы құрылғы. Толық қуатта да, үнемді режимде де жұмыс істей алады. Артықшылықтары 100% (жарқын сәуле) және 50% (ақ жарық) жұмыс режимдерінен басқа, қызыл шамы бар стробоскоп режимі бар, оның көмегімен апат сигналын беруге болады. Шамның беріктігіне ол жасалған ABS пластикасы кепілдік береді. Бау реттеледі, сондықтан фонарь кез келген пайдаланушыға сәйкес келеді. Шамның салмағы небәрі 95 г, сондықтан оны ұзақ уақыт пайдалану ыңғайлы. Шам батареямен жұмыс істейді, сондықтан оны қайта зарядтау үшін электр қуатының көзі қажет емес.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Корпус материалы | Пластик |
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.В.93418 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.93418.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | STERN |
| Салмақ | 0.095 кг |
| Өлшемдері | 60 x 45 x 30 мм |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 905-Фонари "Stern" |
| Ылғалдан қорғау | ылғалдан қорғалған |
| Жарық көзі | LED |
| Жарықдиодтар саны | 1 |
| Тамақтандыру | 3 ААА |
| Жұмыс режимдері | 4 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996125176 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

