
Басты фонарь Sport, ABS пластик, CREE XP-E Led 3Вт 120Лм + 3 эко Led, 8-18 сағат, 3 х ААА Stern
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ABS пластиктен жасалған, CREE XP-E LED 3 Вт 120 лм және 3 эко LED шамдары бар Stern "Sport" 90569 фарасы 3 ААА типті батареялармен жұмыс істейді. Веложарыстарда және спортпен шұғылдану кезінде пайдалы болады, тәуліктің қараңғы уақытында жолды жарықтандыруды қамтамасыз етеді, сондай-ақ демалыста пайдалы болады. Артықшылықтары Жарық басының қадамдық реттелуі пайдаланудың қарапайымдылығы үшін 10 опцияның ішінен сәуленің оңтайлы орнын таңдауға мүмкіндік береді. Шамды қуаттандыру батареялардан жүзеге асырылады (жинаққа кірмейді), сондықтан оны электр көздерінен алыс жерде пайдалануға болады. Жеткізу көлеміне ұзындығы бойынша реттелетін бас бау кіреді. Салмағы небәрі 113 г болатын шамды ауырлық сезімінсіз басыңызға ұзақ уақыт киюге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.В.93418 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.93418.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | STERN |
| Салмақ | 0.113 кг |
| Өлшемдері | 61 х 34 х 41 мм |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 905-Фонари "Stern" |
| Ылғалдан қорғау | ылғалдан қорғалған |
| Жарық көзі | CREE XP-E LED |
| Жарықдиодтар саны | 1 |
| Корпус материалы | ABS пластик |
| Тамақтандыру | 3 ААА |
| Жұмыс режимдері | 4 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996125169 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

