
Пластмассадан жасалған құрылыс шелегі 20 л, күшейтілген Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 20 л арматураланған пластмасса құрылыс шелегі Matrix 81439 құрылыс және әрлеу жұмыстары үшін қолданылады. Онда желім және лак-бояу қоспаларын илеуге, сондай-ақ оларды құрылыс алаңының айналасында жылжытуға болады. Шелек көлемді жұмыстарға жарамды, себебі 20 литрге дейін ерітіндіні сақтай алады. Артықшылықтары Шелек соққыға төзімді пластиктен жасалған, сондықтан механикалық кернеулерге төзімді. Тасымалдауға ыңғайлы болу үшін шелекте тұтқасы бар. Тұтқасы мырышталған болаттан жасалған, яғни коррозияның пайда болуынан қорғалған. Шелектің ішкі жағында ерітіндінің қажетті мөлшерін өлшеуге мүмкіндік беретін өлшеуіш шкаласы бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.965 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 280 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 380 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Тереңдігі | 280 мм |
| Топ | Кюветтер, бояуға арналған шелектер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 814-Кюветы для валиков, ведра и тазы малярные |
| Диаметрі | 380 мм |
| Болат маркасы | оцинкованная |
| Мақсаты | для строительно-отделочных работ |
| Көлем | 20 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | қиылған конус |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4606800051868 |
- Бағасы: 1 331 ₸

