
Диэлектрлік бұрағыш SL5.5 х 125 мм, CrV, 1000 В дейін, Сибртех екі компонентті тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диэлектрлік бұрағыш Сибртех 12933, SL5,5 x 125 мм, CrV болаттан жасалған, екі компонентті тұтқасы бар, "минус" саңылаулы типті бекіткіштерді монтаждау/бөлшектеу үшін қолданылады. Бұрауыш жартылай кәсіби қолдануға арналған: розеткаларды ауыстыру, электр есептегіштерін қосу және т.б. Штанганың ұзындығы 125 мм бетіндегі және ойықтардағы бекіткіштермен жұмыс істеуге ыңғайлы. Назар аударыңыз — қауіпсіздік техникасы кернеу астында жұмыс істеуге тыйым салады! Артықшылықтары Легирленген шыңдалған хром-ванадийлі болаттан жасалған штанга бұрағыштың жоғары ресурсы мен беріктігін қамтамасыз етеді. Тұтқада бұрауыштың саңылау өлшегіші бар, осылайша қажетті құралды табу оңай. Бедерлі пішінді екі компонентті тұтқа жұмыстың жайлылығын арттырады, өйткені сырғып кетпейді және қолға ыңғайлы орналасады. Тұтқада саңылау бар, соның арқасында бұрағышты ықшам сақтау үшін іліп қоюға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.86640 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/12929-37.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.86640.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.074 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 129-Отвертки диэлектрические |
| Сырықтың ұзындығы | 125 мм |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Өзек материалы | Cr-V |
| Ерекшеліктері | магнитные свойства, диэлектрические свойства |
| Ұштықтың түрі | SL5.5 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996125800 |
- Бағасы: 686 ₸

