
Диэлектрлік бұрағыш PH0 х 75 мм, CrV, 1000 В дейін, Сибртех екі компонентті тұтқа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диэлектрлік бұрағыш Сибртех 12934 1000 В дейін, PH0 x 75 мм, CrV болаттан жасалған, екі компонентті тұтқасы бар, Phillips "крест" типті бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған. Диэлектрлік жабынның арқасында ол розеткаларды ауыстыру, электр есептегіштерін қосу және басқа жұмыстар кезінде жеке шеберлерге пайдалы болады. Бекіткіштерді ойықтарға бөлшектеу/монтаждау үшін ұзындығы 75 мм штанга жеткілікті. Назар аударыңыз — қауіпсіздік техникасы кернеу астында жұмыс істеуге тыйым салады! Артықшылықтары Бұрауыштың өзегі жоғары сапалы хром-ванадийлі болаттан жасалған және қажетті қаттылыққа дейін шыңдалған. Тұтқаға орнатылған саңылау өлшегіші құралдар жинағында дұрыс бұрағышты табуды жеңілдетеді. Сырғуға қарсы жабыны бар екі компонентті бедерлі тұтқаның арқасында бұрағышпен жұмыс істеу ыңғайлы. Тұтқадағы тесіктің арқасында бұрағышты ілулі сақтауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.86640 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/12929-37.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.86640.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.04 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 129-Отвертки диэлектрические |
| Сырықтың ұзындығы | 75 мм |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Өзек материалы | Cr-V |
| Ерекшеліктері | магнитные свойства, диэлектрические свойства |
| Ұштықтың түрі | PH0 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996125817 |
- Бағасы: 513 ₸

