
1000 В дейінгі диэлектрлік бұрағыштар жинағы, 7 дана, сынаушы, CrV, Сибртех екі компонентті тұтқалар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі компонентті тұтқалары бар Sibrtech 12936, CrV диэлектрлік бұрағыштар мен сынақ құралының жинағы электр жабдықтары мен электр құрылғыларына техникалық қызмет көрсету кезінде пайдалы болатын 7 элементтен тұрады. Диэлектрлік жабын операторды 1000 В-қа дейінгі кернеудегі жұмыс кезінде ток соғудан қорғайды.Бұрауыштардың өзектерінің ұзындығының кең диапазоны 80-125 мм бекіткіштердің ойысу дәрежесіне байланысты оңтайлысын таңдауға мүмкіндік береді. Маңызды — қауіпсіздік шаралары диэлектрлік жабыны бар құралды пайдаланған кезде де ток астында жұмыс істеуге тыйым салады! Бұрауыштың артықшылықтары хром-ванадийлі болаттан жасалған, бұл олардың тозуға төзімділігі мен беріктігінің кепілі болып табылады. Жинақтағы сынаушы қауіпсіз жұмыс істеу үшін желідегі кернеудің бар-жоғын тексеруге мүмкіндік береді. Эргономикалық тұтқалардың сырғуға қарсы жабыны қолда сенімді жатады, бұл жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады. Бұрауыштарда ілу үшін арнайы саңылаулар бар, сондықтан оларды сақтау ыңғайлы. Құралдар Кеден одағының КО ТР 010/2011 техникалық регламентінің талаптарына толық сәйкес келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.86640 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/12929-37.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.86640.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.458 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 129-Отвертки диэлектрические |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Пәндер саны | 7 |
| Ерекшеліктері | магнитные свойства, диэлектрические свойства |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996125831 |
- Бағасы: 4 395 ₸

