
Имбусты кілттер жинағы HEX, 1.5-10 мм, 45x, шыңдалған, 9 дана, қысқа, никель Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 12317 қысқа имбус кілттерінің жинағы, шыңдалған болаттан жасалған 45Х, 9 дана, никель, ішкі алтыбұрыш түріндегі алтыбұрышты ойығы бар евровинттермен жұмыс істеу үшін қолданылады. Жиынтықта 1,5 мм-ден 10 мм-ге дейінгі 9 кілт бар, сондықтан оның қолдану мүмкіндіктері кең. Жинақ жиһазды құрастыру, велосипедтерді жөндеу, пластик терезелерді орнату және реттеу үшін пайдалы. Артықшылықтары Кілттер жоғары сапалы 45X шыңдалған болаттан жасалған, сондықтан олар тозуға төзімді және ұзақ қызмет етеді. Кілттердің қаттылығы 45 HRC құрайды, соның есебінен олар жұмыс сапасын ұзақ уақыт сақтайды. L-тәрізді пішін бекіткіштермен, әсіресе жету қиын жерлерде жұмысты жеңілдетеді. Қысқа ұшы үлкен күшпен немесе шектеулі кеңістікте жұмыс істегенде жұмысшы ұшы ретінде пайдаланылуы мүмкін. Никельмен қапталған бет кілттердің қызмет ету мерзімін ұзартатын коррозияға төзімділіктің жоғарылауымен сипатталады. Төзімді пластиктен жасалған қыстырғыш ұстағыш құралдарды ыңғайлы сақтауды және жылдам алуды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.282 кг |
| Топ | Ключи-шестигранники,Ключи "TORX" |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 112-Ключи-шестигранники |
| Жиынтықтағы саны | 9 |
| Максималды өлшем | 10 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Мин. қаптама | 10 жасырын |
| Ең аз өлшем | 1,5 мм |
| Кілттердің түрі | қысқа |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвес |
| Форма-фактор | Г-образный |
| Штрих-код | 4044996127088 |
- Бағасы: 1 311 ₸

