
Имбусты Tamper-Torx кілттер жинағы , 9 дана: ТТ10-ТТ50.45х, шыңдалған, ұзартылған, никель Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 12322, TT10-TT50, 45X шыңдалған болаттан жасалған ұзартылған Imbus кілттерінің жинағы ортасында түйреуіші бар жұлдызша түріндегі Tamper-Torx саңылауларымен жабдықталған мамандандырылған бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған 9 кілтті қамтиды. Өлшемдері TT10—дан TT50-ге дейінгі кілттер пайдаланушының рұқсатсыз араласуынан қорғалған жабдықты, мысалы, электр құралының немесе тұрмыстық техниканың аккумулятор бөліктерін бөлшектеу және құрастыру үшін пайдаланылады. Артықшылықтары Жақсартылған беріктік сипаттамалары — кілттер 45X көміртекті болаттан жасалған және шыңдалған. Тозуға төзімділіктің жоғарылауы — кілттердің қаттылығы 45 HRC құрайды. Шектеулі кеңістікте және жету қиын жерлерде әрекет ету мүмкіндігі — кілттердің профилі ұзартылған, ал L-пішіні кілттің қысқа бөлігін жұмыс бөлігі ретінде пайдалануға мүмкіндік береді. Коррозияға төзімділік — кілттерге никельмен қапталған. Тасымалдау және сақтау ыңғайлылығы — кілттер пластикалық қыстырғыш түріндегі ұстағышпен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 266 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.354 кг |
| Топ | Ключи-шестигранники,Ключи "TORX" |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 112-Ключи-шестигранники |
| Жиынтықтағы саны | 9 |
| Максималды өлшем | ТТ50 |
| Болат маркасы | 45 |
| Мин. қаптама | 12 жасырын |
| Ең аз өлшем | ТТ10 |
| Кілттердің түрі | удлиненные |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвес |
| Форма-фактор | Г-образный |
| Штрих-код | 4044996127118 |
- Бағасы: 1 724 ₸

