
Пластикалық жәшік, 295 х 65 мм, Сибртех аралауға арналған 3 бұрыш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 22570, 295 х 65 мм пластик жәшік, дайындамаларды аралау үшін 3 бұрышты қамтамасыз етеді: 45, 90 және 135 градус. Дәл және ұқыпты кесудің арқасында бұйым дайындамаларды саңылаусыз тығыз бекітуге мүмкіндік береді. Құрылғы бұрыштарды қалыптастыру үшін тақтайшалармен және тақтайшалармен жұмыс істегенде әсіресе маңызды. Артықшылықтары Құрал қосымша өлшеулерсіз және арнайы құралдарды пайдаланбай жұмысты жеңілдетеді және оның дәлдігін арттырады. Қорап жасалған жоғары сапалы пластиктің арқасында қажетті беріктік сипаттамаларына ие. Салмағы 138 г жеңіл болғандықтан, қорапты жұмыс сөмкесінде далалық жұмыстарға тасымалдау оңай.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.138 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 51 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 293 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 94 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Пластикалық, ағаш жақтаулар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 225-Стусла пластиковые |
| Кесудің максималды биіктігі | 40 мм |
| Кесудің максималды ені | 65 мм |
| Материал | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жайманы орнату бұрышы | 45 град, 90 град |
| Штрих-код | 4606800051189 |
- Бағасы: 387 ₸

