
Пластикалық жәшік, 300 х 100 мм, Сибртех аралауға арналған 4 бұрыш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 22572 300 х 100 мм пластик жәшік ара материалдары үшін 4 бұрышты қамтамасыз етеді: 45/90/135 градус бұрыштарда тік және 45 градус бұрышта көлденең. Тақтайшаларды, қаптамаларды және басқа әрлеу элементтерін орнату кезінде қораптың көмегімен ішкі және сыртқы бұрыштарды пішіндеу оңай. Дәл аралау дайындамалардың тығыз түйісуіне қол жеткізуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Төзімділік пен сенімділік — қорап берік, жоғары сапалы пластиктен жасалған. Корпустағы таңбалау — аралау бұрышын анықтау оңай. Жеңіл салмағы 617 г — құралды далалық жұмыстарға өзіңізбен бірге алып жүруге ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.197 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 76 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 302 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 141 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Пластикалық, ағаш жақтаулар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 225-Стусла пластиковые |
| Кесудің максималды биіктігі | 55 мм |
| Кесудің максималды ені | 100 мм |
| Материал | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Көлденең жазықтықтағы аралау бұрышы | 45 град |
| Жайманы орнату бұрышы | 45 град, 90 град, 135 град |
| Штрих-код | 4606800051196 |
- Бағасы: 1 107 ₸

