
Стусло пластик, 310 x 120 мм, Сибртех арамен кесуге арналған 6 бұрыш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 2257 310 x 120 мм пластикалық қорап, 6 бұрышы бар, ені 120 мм-ге дейін және қалыңдығы 80 мм-ге дейінгі дайындамалармен жұмыс істеу үшін жаңадан бастаған шеберлер мен кәсіпқойлар үшін пайдалы. Арматура бөлшектерді тік жазықтықта бұрыштармен дәл кесуге мүмкіндік береді 22,5/45/90/135 градус, сондай-ақ көлденеңінен 45 градус бұрышта. Артықшылықтары Митр қорабының беріктік сипаттамалары ол жасалған жоғары сапалы пластикті қамтамасыз етеді. Дайындамалардың сенімді бекітілуіне және жұмыс ыңғайлылығына екі эксцентрик кепілдік береді. Аралау орны ұқыпты және таза, нәтижесінде тақтайшалар, төсемдер және басқа материалдар саңылаусыз біріктіріледі. Корпустағы таңбалау кесу бұрышын анықтауды жеңілдетеді. Жеңіл салмағы 617 г қорапты далалық жұмыстарда пайдалануға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 107 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 312 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.617 кг |
| Топ | Пластикалық, ағаш жақтаулар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 225-Стусла пластиковые |
| Кесудің максималды биіктігі | 83 мм |
| Кесудің максималды ені | 120 мм |
| Материал | Пластик |
| Ерекшеліктері | наличие фиксаторов |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Көлденең жазықтықтағы аралау бұрышы | 45 град |
| Жайманы орнату бұрышы | 22.5 град, 45 град, 90 град, 135 град |
| Штрих-код | 4606800051202 |
- Бағасы: 1 577 ₸

