
Стусло пластик, 300 х 90 мм, Сибртех арамен кесуге арналған 6 бұрыш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 22576, 300 х 90 мм, аралауға арналған 6 бұрышы бар пластик қорапша ағаш ұстасы жұмыстарын жүргізу кезінде таптырмас құрал болып табылады. Өлшемі 90 х 60 мм-ге дейінгі дайындамаларды кесуге ыңғайлы. Қораптың арқасында бекітілген бұрышта жұмыс істеуге болады 22,5/45//90/135 тік жазықтықта градус және көлденең жазықтықта 45 градус бұрышта. Артықшылықтары Ол жасалған соққыға төзімді пластик қораптың жоғары қызмет ету мерзіміне кепілдік береді. Митр қорабы ұқыпты ішкі немесе сыртқы бұрыштарды қалыптастыру үшін юбка тақталарын және басқа дайындамаларды дайындауға мүмкіндік береді. Корпустағы градустық таңбалау қажетті бұрышты жылдам таңдауға мүмкіндік бере отырып, жұмысты жеңілдетеді. 340 г шағын барлық жәшіктер оны тасымалдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 128 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.34 кг |
| Топ | Пластикалық, ағаш жақтаулар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 225-Стусла пластиковые |
| Кесудің максималды биіктігі | 55 мм |
| Кесудің максималды ені | 90 мм |
| Материал | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Көлденең жазықтықтағы аралау бұрышы | 45 град |
| Жайманы орнату бұрышы | 5 град, 22.5 град, 45 град, 90 град |
| Штрих-код | 4606800051219 |
- Бағасы: 1 046 ₸

