
УШМ арналған щетка, 100 мм, М14, "табақ", бұралған сым 0.5 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 100 мм, 0,5 мм бұралған сымы бар матрицалық щетка "пластина" 74609, ММ гайка арқылы ММ-ге орнатылады. Ол пластина түрінде жасалған, соның арқасында тегіс беттер мен бұрыштарды өрескел (кедір-бұдыр) өңдеуге жарамды. Тотты, кірді, лак-бояу жабындарын кетіреді, дәнекерленген жіктерді тазалауға жарамды. Қылқаламның ұзақ қызмет ету мерзімі үшін 12500 айн/мин дейінгі жылдамдықта пайдалану ұсынылады. Артықшылықтары Жоғары ресурс — сым жоғары сапалы болаттан жасалған. Әртүрлі беттерге арналған бір щетка — әмбебап саптама әртүрлі қатты материалдарды өңдеуге мүмкіндік береді: металл, ағаш, пластик, бетон. Коррозияға төзімділік — корпусқа эмальмен қапталған, қылшықтар маймен қапталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.233 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 746-ҚШМ арналған щеткалар |
| Диаметрі | 100 мм |
| Сымның диаметрі | 0.5 мм |
| Болат маркасы | жоғары көміртекті |
| Қону | М14 |
| Сым түрі | бұралған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | табақ |
| Штрих-код | 4044996116860 |
- Бағасы: 1 494 ₸

