
УШМ арналған щетка, 115 мм, М14, "табақ", бұралған сым 0.5 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 115 мм, 0,5 мм бұралған сымы және М14 гайкасы бар Matrix 74610 UHM—ге арналған "табақ" щеткасы тегіс беттер мен бұрыштарды өңдеуге арналған әмбебап құрал болып табылады. Тотты, ластануларды және ескі ЛБМ кетірумен күреседі. Щетка ҚМЖ білігіне қондырма ретінде орнатылады және 12500 айн/мин дейінгі жылдамдықта жұмыс істеуге арналған. Артықшылықтары Жоғары сапалы болат сым — щетка ұзаққа созылады. Ширатылған қыл — жабдық материалдың қалың қабатын алып тастауға мүмкіндік беретін беттерді өрескел (кедір-бұдыр) өңдеумен оңай күреседі. Әмбебаптылық — щеткамен кез келген қатты беттермен: металл, ағаш, пластмасса және т.б. жұмыс істеуге болады. Коррозияға төзімділік — корпустағы эмаль жабыны және қылшықтардағы майлы жабын щеткада тоттың пайда болуына жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.312 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 155 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 746-ҚШМ арналған щеткалар |
| Диаметрі | 115 мм |
| Сымның диаметрі | 0.5 мм |
| Болат маркасы | жоғары көміртекті |
| Қону | М14 |
| Сым түрі | бұралған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | табақ |
| Штрих-код | 4044996116877 |
- Бағасы: 1 668 ₸

