
УШМ-ға арналған щетка 125 мм, М14, тегіс, бұралған сым 0.35 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 125 мм, 0,35 мм бұралған сымы және М14 гайкасы бар Matrix 74633 жалпақ UHM щеткасы беттерді өрескел (кедір-бұдыр) өңдеу үшін қолданылады. Ол ҰШМ-ге қондырма ретінде орнатылады. Қылқаламның арқасында тоттың, лак-бояу жабындарының, ластаушы заттардың қалың қабатын кетіруге, сондай-ақ дәнекерленген жіктерді тазалауға болады. Тегіс пішінінің арқасында өңдеуді жету қиын жерлерде: бұрыштарда, иілулерде және т.б. жүргізуге ыңғайлы. Ал 0,35 мм қылшықтардың арқасында 0,5 мм қылшықтармен салыстырғанда аз агрессивті тазалау жүзеге асырылады. Қылқаламды 10000 айн/мин аспайтын жылдамдықта пайдалануға рұқсат етіледі. Артықшылықтары Төзімді болат сымнан жасалған қылшықтар щетканың жоғары қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Қылқалам әмбебап және әртүрлі беттерді өңдеу үшін пайдаланылуы мүмкін: металл, оның ішінде түсті металдардан, ағаштан, пластиктен жасалған. Қылшықтар маймен өңделеді, ал корпус щетканың коррозияға қарсы қасиеттерін арттыру үшін мырышпен қапталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.36 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 28 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 165 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 746-ҚШМ арналған щеткалар |
| Диаметрі | 125 мм |
| Сымның диаметрі | 0.35 мм |
| Болат маркасы | жоғары көміртекті |
| Қону | М14 |
| Сым түрі | бұралған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жазық |
| Штрих-код | 4044996117003 |
- Бағасы: 2 505 ₸

