
УШМ-ға арналған щетка 100 мм, М14, тегіс, бұралған сым 0.5 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 100 мм, 0,5 мм бұралған сымы және М14 гайкасы бар Matrix 74639 жалпақ UHM щеткасы беттерді өрескел (кедір-бұдыр) өңдеу үшін қолданылады. Ол ҰШМ-ге қондырма ретінде орнатылады. Қылқаламның арқасында тоттың, лак-бояу жабындарының, ластаушы заттардың қалың қабатын кетіруге, сондай-ақ дәнекерленген жіктерді тазалауға болады. Тегіс пішінінің арқасында өңдеуді жету қиын жерлерде: бұрыштарда, иілулерде және т.б. жүргізуге ыңғайлы. Қылқаламды 12500 айн/мин аспайтын жылдамдықта пайдалануға рұқсат етіледі. Артықшылықтары Төзімді болат сымнан жасалған қылшықтар щетканың жоғары қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Қылқалам әмбебап және әртүрлі беттерді өңдеу үшін пайдаланылуы мүмкін: металл, оның ішінде түсті металдардан, ағаштан, пластиктен жасалған. Қылшықтар маймен өңделеді, ал корпус щетканың коррозияға қарсы қасиеттерін арттыру үшін мырышпен қапталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.235 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 746-ҚШМ арналған щеткалар |
| Диаметрі | 100 мм |
| Сымның диаметрі | 0.5 мм |
| Болат маркасы | жоғары көміртекті |
| Қону | М14 |
| Сым түрі | бұралған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жазық |
| Штрих-код | 4044996117027 |
- Бағасы: 1 268 ₸

