
ҮШМ-ге арналған щетка, 100 мм, М14, жалпақ, жезден жасалған бұралған сым Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 100 мм, жезден бұралған сымы бар Matrix 74650 жалпақ щеткасы ММ білігіне M14 гайкасының көмегімен бекітіледі. Ол беттерді жұмсақ өңдеуге, тоттың, лак-бояу жабындарының қалың қабатын кетіруге, қабыршақтарды және кірленген ластануларды кетіруге арналған. Тегіс щеткамен жету қиын жерлерде: иілу бұрыштарында жұмыс істеу ыңғайлы. Қылқаламның қызмет ету мерзімін ұзарту үшін 8500 айн/мин аспайтын жылдамдықта жұмыс істеу ұсынылады. Артықшылықтары Болаттан жасалған бұралған сым пішінді жақсы ұстайды және қылшықтардың беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық әртүрлі материалдарды өңдеуге жарамды: ағаш, пластмасса, металл беттер, соның ішінде түсті металдар және т.б. Мырышталған корпус пен жезден жасалған қылшықтар коррозиядан қорғалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 145 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.182 кг |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 746-ҚШМ арналған щеткалар |
| Диаметрі | 100 мм |
| Сымның диаметрі | 0.3 мм |
| Болат маркасы | жоғары көміртекті |
| Қону | М14 |
| Сым түрі | жезден жасалған бұралған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жазық |
| Штрих-код | 4044996117089 |
- Бағасы: 1 211 ₸

