
ҮШМ-ге арналған щетка, 125 мм, М14, жалпақ, жезден жасалған бұралған сым Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 125 мм, жезден бұралған сымы бар Matrix 74651 жалпақ щеткасы М14 гайкасының көмегімен ҮШМ білігіне бекітіледі. Ол беттерді жұмсақ өңдеуге, тоттың, лак-бояу жабындарының қалың қабатын кетіруге, қабыршақтарды және кірленген ластануларды кетіруге арналған. Тегіс щеткамен жету қиын жерлерде: иілу бұрыштарында жұмыс істеу ыңғайлы. Қылқаламның қызмет ету мерзімін ұзарту үшін 6500 айн/мин аспайтын жылдамдықта жұмыс істеу ұсынылады. Артықшылықтары Болаттан жасалған бұралған сым пішінді жақсы ұстайды және қылшықтардың беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық әртүрлі материалдарды өңдеуге жарамды: ағаш, пластмасса, металл беттер, соның ішінде түсті металдар және т.б. Мырышталған корпус пен жезден жасалған қылшықтар коррозиядан қорғалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.22 кг |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 746-ҚШМ арналған щеткалар |
| Диаметрі | 125 мм |
| Сымның диаметрі | 0.3 мм |
| Болат маркасы | жоғары көміртекті |
| Қону | М14 |
| Сым түрі | жезден жасалған бұралған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жазық |
| Штрих-код | 4044996117096 |
- Бағасы: 1 595 ₸

