
УШМ арналған щетка, 100 мм, М14, "кесе", екі қатарлы, бұралған сым 0.35 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі қатарлы щетка Matrix "Кесе" 74677 диаметрі 100 мм, бұралған сымы 0,35 мм, бұрыштық тегістеуіш білігіне M14 гайкасының көмегімен орнатылады. Дөрекі (кедір-бұдыр) өңдеуге оңтайлы: бояудың ескі қабатын кетіру, тот және кірді кетіру, дәнекерленген жіктерді тазалау. Екі қатар сымның арқасында щетка үлкен беттерді тазартумен және күрделілігі жоғары жұмыстармен күреседі. Ұсынылатын максималды жұмыс жылдамдығы — 8500 айн/мин дейін. Артықшылықтары Болат бұралған сым — жабдық беріктігі мен беріктігімен ерекшеленеді. Әмбебап қолдану — щеткамен кез келген қатты материалдарды өңдеуге болады: металл, ағаш, түсті металдар, пластмасса және т.б. Жоғары өнімділік — екі қатарлы щетка жұмыс сапасын төмендетпей, бір өтуде материалдың көп мөлшерін алып тастайды. Қылшықтың қалыңдығы 0,35 мм — щетка 0,5 мм қылшықтары бар өнімдерге қарағанда беттерді агрессивті түрде тазалайды. Коррозиядан қорғау — корпус мырышталған, қылшықтар техникалық маймен қапталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 138 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 103 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.625 кг |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 746-ҚШМ арналған щеткалар |
| Диаметрі | 100 мм |
| Сымның диаметрі | 0.35 мм |
| Болат маркасы | жоғары көміртекті |
| Қону | М14 |
| Сым түрі | бұралған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | кесе |
| Штрих-код | 4044996117171 |
- Бағасы: 3 789 ₸

