
Ұштағышқа арналған щетка, 100 мм, 20 мм қондырылған, жалпақ, жез. бұралған сым Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 100 мм, жезден бұралған сымы бар Matrix 74658 жалпақ щеткасы шығын материалы ретінде отырғызу өлшемі 20 мм болатын қайрауыштарға орнатылады. Бұрылған сым жұмсақ режимде тот пен лак-бояу жабындарының жұқа қабатын тазалауға, қатты беттерден әртүрлі ластаушы заттарды кетіруге мүмкіндік береді. Тегіс пішінінің арқасында щетка жету қиын жерлерді өңдеуге жарамды. Ұсынылатын жұмыс жылдамдығы — 6000 айн/мин артық емес. Артықшылықтары Жоғары сапалы өнімділік — Жезден жасалған болат сымнан жасалған қылшықтар пішінін жоғалтпай қарқынды жұмыс істеуге төтеп бере алады. Әмбебаптылық — щетка қатты беттерді тазалау үшін өте қолайлы: металл (оның ішінде түсті металдардан), ағаш, пластик. Коррозияға қарсы жабын — мырышталған корпус және жезден жасалған қылшықтар тоттан қорғалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 145 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.255 кг |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 746-ҚШМ арналған щеткалар |
| Диаметрі | 100 мм |
| Сымның диаметрі | 0.3 мм |
| Болат маркасы | жоғары көміртекті |
| Қону | 20 мм |
| Сым түрі | жезден жасалған бұралған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жазық |
| Штрих-код | 4044996117119 |
- Бағасы: 1 502 ₸

