
Ұштағышқа арналған щетка, 175 мм, 32 мм қондырылған, жалпақ, жезден жасалған бұралған сым Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 175 мм, жезден жасалған бұралған сымы бар Matrix 74661 жалпақ щеткасы шығын материалы ретінде қону өлшемі 32 мм болатын қайрауыштарға орнатылады. Бұрылған сым жұмсақ режимде тот пен лак-бояу жабындарының жұқа қабатын тазалауға, қатты беттерден әртүрлі ластаушы заттарды кетіруге мүмкіндік береді. Тегіс пішінінің арқасында щетка жету қиын жерлерді өңдеуге жарамды. Ұсынылатын жұмыс жылдамдығы — 6000 айн/мин артық емес. Артықшылықтары Жоғары сапалы өнімділік — Жезден жасалған болат сымнан жасалған қылшықтар пішінін жоғалтпай қарқынды жұмыс істеуге төтеп бере алады. Әмбебаптылық — щетка қатты беттерді тазалау үшін өте қолайлы: металл (оның ішінде түсті металдардан), ағаш, пластик. Коррозияға қарсы жабын — мырышталған корпус және жезден жасалған қылшықтар тоттан қорғалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.685 кг |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 746-ҚШМ арналған щеткалар |
| Диаметрі | 175 мм |
| Сымның диаметрі | 0.3 мм |
| Болат маркасы | жоғары көміртекті |
| Қону | 32 мм |
| Сым түрі | жезден жасалған бұралған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жазық |
| Штрих-код | 4044996117140 |
- Бағасы: 4 040 ₸

