
Алмас дискі, кесінді сегментті, 115 х 22.2 мм, Сибртех құрғақ кесу
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 731007, 115 х 22,2 мм алмазды кесінді сегментті дискі бетонды, тасты, шлакоблокты, тротуар плиталарын және кірпішті құрғақ кесу үшін қолданылады. Қондыру диаметрі 22,2 мм бұрыштық тегістеуіш машиналарға орнатылады. Тұрмыстық міндеттерді шешу үшін оңтайлы. Жұмыс ресурсы жоғары болғандықтан, диск қарқынды жұмыс істеуге жарамды. Артықшылықтары Дискінің сегменттік құрылымы жылу мен шаңның белсенді бөлінуіне ықпал етеді, сондықтан суды салқындату қажет емес. Ені 7 мм кесу жиегі жақсы кесу сапасы мен жылдамдығын қамтамасыз етеді. Жұмыс қабаты суық престеу әдісімен жағылады, соның арқасында диск тозуға төзімділігімен сипатталады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 4 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.90690 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.90690.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.143 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 731- "MATRIX, SPARTA, СИБРТЕХ, DENZEL" Алмазды кескіш дискілер |
| Диаметрі | 115 мм |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | УШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | без водяного охлаждения |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 7 мм |
| Штрих-код | 4044996123721 |
- Бағасы: 868 ₸

