
Алмаз дискі, Turbo кескіш, 180 х 22.2 мм, Сибртех құрғақ кесу
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех Turbo 731337 құрғақ кесуге арналған алмазды кескіш дискі, 180 х 22,2 мм, бұрыштық тегістеуіштерге орнатылады және күнделікті өмірде пайдалануға арналған. Ол қатты материалдарды — бетонды, темірбетонды, тасты, құмтасты кесуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Перфорациясы бар турбокомпрессорлы жұмыс бөлігі жылу мен шламды кетіруде тиімді, сондықтан дискіні суды салқындатпай жылдам құрғақ кесу үшін пайдалануға болады. Диск суық сығымдау әдісімен жасалған, соның арқасында ол жоғары жүктемелерге сәтті төтеп береді. Алмаз қабатының ені 6 мм кесудің жақсы сапасын қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 185 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.90690 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.90690.pdf |
| _пакеттегі ені | 185 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.374 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 731- "MATRIX, SPARTA, СИБРТЕХ, DENZEL" Алмазды кескіш дискілер |
| Диаметрі | 180 мм |
| Өңдеу материалы | тас, арматураланған бетон, кірпіш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | УШМ |
| Диск түрі | 1A1R TURBO |
| Кесу түрі | без водяного охлаждения |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 3 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 7 мм |
| Штрих-код | 4044996123806 |
- Бағасы: 2 709 ₸

