
Алмаз дискі, тұтас кесінді, 150 х 22.2 мм, Сибртех ылғалды кесу
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үздіксіз Sibrtech 731627, 150 x 22,2 мм алмазды кескіш дискі, фарфор, керамикалық плиткаларды, сондай-ақ мәрмәр мен тасты дымқыл кесу үшін қолданылады. Ол қондыру диаметрі 22,2 мм болгарлар мен плитка кескіштерге арналған жабдық ретінде пайдаланылады. материалдарды кесу суды салқындату арқылы жүзеге асырылуы керек. Диск жақсы жұмыс ресурсына ие және ұзақ қызмет етуге арналған. Артықшылықтары Үздіксіз кесу бөлігі тегіс және таза, сынықсыз кесуді қамтамасыз етеді. Жоғары сапалы гауһар тастар металл байланыстырғышпен мықтап ұсталады, сондықтан дискінің өнімділігі өзгеріссіз қалады. Жұмыс бөлігінің ені 6 мм дискіні күнделікті өмірде сәтті пайдалануға мүмкіндік береді. Перфорация дискінің жақсы салқындатылуын және кесудің тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Дискінің негізі 65MnE болаттан жасалған, сондықтан деформация қаупінсіз қатты материалдарды кесуге төтеп бере алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 155 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.90690 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.90690.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.253 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 731- "MATRIX, SPARTA, СИБРТЕХ, DENZEL" Алмазды кескіш дискілер |
| Диаметрі | 150 мм |
| Өңдеу материалы | камень, керамогранит, плитка, мрамор |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | УШМ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатылатын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2.3 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 6 мм |
| Штрих-код | 4044996123844 |
- Бағасы: 1 278 ₸

