
1000 В-қа дейінгі диэлектрлік бұрағыштар жинағы, 8 дана, сынаушы, CrMo, жалпы екі компонентті тұтқалар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі бөліктен тұратын тұтқалары бар Gross 12950 диэлектрлік бұрағыш жинағы желідегі кернеуді тексеруге арналған сынақ құралын қоса алғанда, CrMo болаттан жасалған 8 элементті қамтиды. 1000 В дейінгі кернеуде РН және SL типті бекіткіштерді орнатуға/бөлшектеуге мүмкіндік береді. Стерженьдердің диэлектрлік жабынының арқасында оператор электр аспаптары мен электр жабдықтарын жөндеу кезінде электр тогының соғуынан қорғалған. Жинаққа РН және SL профилі бар 75-150 мм конустық штангалары бар бұрағыштар кіреді, бұл бекіткіштермен жету қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Маңызды — қауіпсіздік шаралары диэлектрлік жабыны бар құралды пайдаланған кезде де ток астында жұмыс істеуге тыйым салады! Артықшылықтары Хром-молибденді болаттан жасалған бұрағыштардың тозуға төзімділігі мен беріктігі жоғары, бұл олардың ресурсының жоғарылауын қамтамасыз етеді. Бұрауыштардың ұштары магниттелген, сондықтан оңай жұмыс істеу үшін бекіткіштің басын бұрауыштың басына бекітуге болады. Фосфатталған жабын құрал-саймандардың жұмыс бөліктерін коррозиядан қорғайды. Сөреде бұрауыш ұштарының магниттік қасиеттерін қалпына келтіруге арналған магниттегіш бар. Бұрауыштардың екі бөліктен тұратын тұтқалары қолыңызда сырғып кетпейді, бұл сенімді ұстауды қамтамасыз етеді. Бұрауыштың тұтқалары мен сөре ұстағышында жинақ пен бұрауыштарды ілулі күйде оңай сақтауға арналған саңылаулар бар. VDE және GS сертификаттары бұрағыштардың сапасы мен қауіпсіздігін растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 82 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 302 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 07.07.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО № RU Д-TW.ПФ02.В.04960-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/12950.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС № RU Д-TW.ПФ02.В.04960-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 201 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.629 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 129-Отвертки диэлектрические |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Пәндер саны | 8 |
| Ерекшеліктері | магнитные свойства, диэлектрические свойства |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвесная полка |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996126692 |
- Бағасы: 12 939 ₸

