
Жылыжайдың пластикалық қаңқасы 300 х 110 х 120 см, доғасы D 20 мм, ақ Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 63901 ақ пластик қаңқасы, 300 x 110 x 120 см, доғасы d20 мм, аркалы жылыжай жасауға мүмкіндік береді. Ол жазғы тұрғындар үшін таптырмас көмекшіге айналады, өсімдіктердің қауіпсіздігі мен сыртқы әсерлерден қорғалуын қамтамасыз етеді. Жақтауды құрастыру оңай және арнайы құралдарды пайдалануды қажет етпейді, сондықтан оны өзіңіз орнатуға және бөлшектеуге болады. Артықшылықтары Рамка ылғалға және ультракүлгін сәулелерге төзімді, бояуды қажет етпейтін және ластанған жағдайда оңай тазаланатын берік поливинилхлоридтен жасалған. Қарапайым және жеңіл конструкцияның арқасында (бар болғаны 2,9 кг) жақтауды учаскенің айналасында жылжыту және қажет болған жағдайда құрамдас бөліктерді өзгерту ыңғайлы. Доғалы типтегі жылыжай шатырда қар мен судың жиналуына жол бермейді, бұл құрылымға жүктемені азайтады. Жиналмалы конструкциясының арқасында қаңқа сақтау аймағында аз орын алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 850 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.12.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 279 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Композит-Сертификат" ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/279.pdf |
| _пакеттегі ені | 192 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 2.9 кг |
| Биіктігі | 110 мм |
| Топ | Бақшадағы жылыжайлар мен жылыжайлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 639-Парники |
| Қаңқа түтіктерінің диаметрі | 20 мм |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Қаңқа материалы | пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 120 мм |
| Штрих-код | 4606800053084 |
- Бағасы: 6 905 ₸

