
Гүлдерге арналған тірек D 30 см, H 50 см. "Флокс" Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 30 см және биіктігі 50 см болатын Palisad "Phlox" 64497 гүлдеріне арналған тірек бақшадағы өсімдіктердің бүтіндігін сақтауға көмектеседі. Ол гүлдерді, бұталарды және бау-бақша дақылдарын жаңбыр кезінде, желдің қатты екпіні кезінде және гүлдер мен жапырақтардың салмағынан сынудан қорғауды және қорғауды қамтамасыз етеді. Тірекпен бұтақтар жерге түспейді, ал жемістерде кір жиналмайды. Сондай-ақ, құрылғы ыңғайлы егін жинауды қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Пластикалық конструкция күн сәулесінде өшпейді және температура шектен тыс деформацияланбайды, бұл оның беріктігінің кепілі болып табылады. Тірек пайдалану оңай, қажет болған жағдайда орнату және бөлшектеу оңай. Бұйым жасыл түсте жасалған, сондықтан кез келген бақшаның композициясына сай келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.12.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 279 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Композит-Сертификат" ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/279.pdf |
| _пакеттегі ені | 420 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.155 кг |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 648-Поддержки, опоры |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800053114 |
- Бағасы: 862 ₸

