
Жылыжай туннелі 700 x 100 x 50 см, пленка 50 мкм Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жылыжай Palisad туннелі 63904 өлшемі 700 x 100 x 50 см, тығыздығы 50 мкм үлбірлі қабықпен, көшеттер мен жас өсімдіктерді желден, жаңбырдан және жәндіктердің шабуылынан қорғау үшін саяжайда немесе көкөніс бақшасында орнатылады. Жарық жабын материалы арқылы кедергісіз өтіп, бау-бақша дақылдарының қарқынды өсуіне ықпал етеді. Желдету және суару үшін соңындағы кіретін тесіктер қолданылады. Жылыжайдың жартылай шеңберлі пішінінің арқасында оның төбесінде ылғал жиналмайды. Жылыжай кез келген ыңғайлы жерде тез және оңай орнатылады, бұл үшін арнайы дағдылар мен құралдар қажет емес. Артықшылықтары Доғалар ультракүлгін сәулелерге және коррозияға төзімді пластиктен жасалған, сондықтан жылыжай ұзақ мерзімді пайдалануға арналған. Жабын материал қалың полиэтилен үлбір болып табылады, бұл өсімдіктерді сенімді қорғауды қамтамасыз етеді. Қаптаманы доғаларға бекіту үшін тартқыштар қарастырылған, сондықтан қысқыштарды қосымша сатып алудың қажеті жоқ. Жылыжайдың салмағы 2,125 кг, бұл оны сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 2.125 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1000 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.12.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 279 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Композит-Сертификат" ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/279.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Биіктігі | 100 мм |
| Топ | Бақшадағы жылыжайлар мен жылыжайлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 639-Парники |
| Қаңқа түтіктерінің диаметрі | 12 мм |
| Ұзындығы | 700 мм |
| Қаңқа материалы | пластик |
| Тент материалы | полиэтилен 50 мкм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4606800053152 |
- Бағасы: 5 587 ₸

