
Дюбель, 8 x 30 мм, "Кірпі" полипропиленді кергіш, 50 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "Кірпі" полипропиленді аралық дюбель 8 х 30 мм 46009, 50 дана, бұрандаларды, өздігінен бұрап тұратын бұрандаларды және басқа бекіткіштерді бетонға, кірпішке және т.б. бекітуге мүмкіндік береді. Ол жақсартылған бетті ұстауды және жоғары жүк көтергіштігін қамтамасыз етеді. Сөрелерді, суреттерді, аспалы жиһаздарды және басқа құрылымдарды бекіту үшін қолданылады. Артықшылықтары Дюбель қатты және тозуға төзімді полипропиленнен жасалған, күн сәулесінің әсеріне ұшырамайды. Көлденең тістер дюбельдің бетон және басқа конструкциялардың қалыңдығына мықтап бекітілуін қамтамасыз етеді. Қаптамадағы 50 дюбель үлкен көлемдегі жұмыс үшін жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| Қаптамадағы саны | 50 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.078 кг |
| Топ | Дюбельдер |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 421-Дюбельдер |
| Диаметрі | 8 мм |
| Ұзындығы | 30 мм |
| Материал | Полипропилен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800052018 |
- Бағасы: 127 ₸

