
Дюбель, 8 x 40 мм, "Мұрт" полипропиленді кергіш, 1000 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "Ус" аралық полипропиленді дюбель 8 х 40 мм 46016, 1000 дана, бұрандалы бекіткіштердің әртүрлі материалдарда: бетонда, кірпіште және т.б. берік және сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді. Бұл өздігінен жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде және құрылыс алаңындағы кәсіби міндеттерді шешу, жиһаз, сөрелер, жабдықтар және т.б. орнату кезінде пайдалы. Артықшылықтары Дюбельдің беріктігіне тозуға және ультракүлгін сәулелердің әсеріне төзімді қатты полипропилен арқылы қол жеткізіледі. Бекіткіш "мұрттар" материалдағы дюбельдің айналуына жол бермейді. Дюбель конструкцияның қалыңдығында сенімді бекітілуіне кепілдік беретін көлденең тістермен жабдықталған. Дюбельдер жұмыстың үлкен көлеміне жетеді, себебі қаптамада 1000 дана бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 258 мм |
| _баптамадағы саны | 1000 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 240 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.221 кг |
| Топ | Дюбельдер |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 421-Дюбельдер |
| Диаметрі | 8 мм |
| Ұзындығы | 40 мм |
| Материал | Полипропилен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800052087 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

