
Дюбель, 8 x 30 мм, "Кірпі" полипропиленді кергіш, 1000 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "Кірпі" полипропиленді аралық дюбель 8 х 30 мм 46024, 1000 дана, бұрандаларды, өздігінен бұрап тұратын бұрандаларды және басқа бекіткіштерді бетонға, кірпішке және т.б. бекітуге мүмкіндік береді. Ол жақсартылған бетті ұстауды және жоғары жүк көтергіштігін қамтамасыз етеді. Сөрелерді, суреттерді, аспалы жиһаздарды және басқа құрылымдарды бекіту үшін қолданылады. Артықшылықтары Дюбель қатты және тозуға төзімді полипропиленнен жасалған, күн сәулесінің әсеріне ұшырамайды. Көлденең тістер дюбельдің бетон және басқа конструкциялардың қалыңдығына мықтап бекітілуін қамтамасыз етеді. Қаптамадағы 1000 дюбель үлкен көлемдегі жұмыс үшін жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _баптамадағы саны | 1000 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 280 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.992 кг |
| Топ | Дюбельдер |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 421-Дюбельдер |
| Диаметрі | 8 мм |
| Ұзындығы | 30 мм |
| Материал | Полипропилен |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4606800052155 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

