
Жылытқышқа арналған "Рондоль" шайбасы, Сибртех 12 дана
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.043 кг |
| Топ | Дюбельдер |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 421-Дюбельдер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800052063 |
- Бағасы: 136 ₸

