
Реттелетін кілт, 200 мм, CrV, екі компонентті жалпы тұтқа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 200 мм, CrV болаттан жасалған, екі компонентті тұтқасы бар Gross 15561 реттелетін кілт бекіткіштерді тиімді орнатуды және бөлшектеуді қамтамасыз етеді. Арнайы ойықтары бар губкалар бөлшектерді мықтап ұстайды және олардың сырғып кетуіне жол бермейді. 28 мм-ге дейінгі жақтарды ашу диапазоны әртүрлі өлшемдегі және пішіндегі бөлшектермен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Кілт жасалған хром-ванадийлі болаттың бірқатар артықшылықтары бар: беріктік, қаттылық және тозуға төзімділік. Хромдалған жабын құралдың коррозияға төзімділігін қамтамасыз етеді. Эргономикалық пішінді екі компонентті резеңкеленген тұтқа қолда сенімді жатады және жұмыс барысында сырғып кетпейді. Кілттің корпусы жеңіл болғандықтан, шебердің қолындағы жүктеме азаяды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.28 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Реттелетін кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 155-Реттелетін кілттер |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Губкалардың максималды ашылуы | 28 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996125237 |
- Бағасы: 7 502 ₸

