
Ағаш ұстасының балтасы, соғылған, ағаш сабы, 800 г, Барс төсемінің құм себетін жабыны
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 800 г жұмыс бөлігі бар соғылған Барс 21654 ағаш ұстасының балтасында ағаш эргономикалық тұтқасы және құмды үрлеу жабыны бар жүзі бар, бұл жұмыстың жоғары тиімділігі мен қауіпсіздігіне кепілдік береді. Ол кез келген түрдегі ағаштарды кесу және шабу кезінде қолданылады.Артықшылықтарыжоғары сапа — балта басы U13A көміртекті болаттан жасалған.Беріктік және жүктемелерге төзімділік — пышақ 48-52 HRC (пышақтан 2,5 см) қаттылыққа дейін шыңдалған.Егжей—тегжейлі ойластырылған - балта жоғары сапалы қатты ағаштан жасалған және қорғаныш лакпен қапталған.Тұтқаның ұзындығы 385 мм — балтаны жаяу жүруге арналған рюкзакта немесе шағын құрал сөмкесінде тасымалдау оңай.Ыңғайлы жұмыс — салмағы 800 г кенеп қолға көп салмақ түсірмейді, сондықтан балтамен жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Салмақ | 1.068 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 27 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 165 мм |
| Бренд | БАРС |
| Жайманың салмағы | 800 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 216-Балталар |
| Тұтқаның ұзындығы | 385 мм |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996126067 |
- Бағасы: 3 187 ₸

