
Ағашқа арналған электрлік джигсоға арналған кенептер жинағы, 2 дана, (T101B+T101BR) Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электрлік джигсоға арналған кенептер жинағы Gross 78255, 2 дана. (T101B, T101BR), бұл ағаш өңдеуге арналған кәсіби құрал. Ол ағаштың кез келген түрін, сондай-ақ фанера, ДВП және пластикті кесуге арналған. Кенептер таза және жылдам кесуге мүмкіндік береді. Ұзындығы 100 мм болғандықтан, олар қалыңдығы 4-60 мм материалдарды кесуге төтеп бере алады.Артықшылықтарытозуға төзімділік және жоғары қаттылық — кенептер берік неміс хром-ванадийлі болаттан жасалған.Технологиялық өндіріс — профильді лазерлік кесу, автоматтандырылған тегістеу және қайрау кенептердің жоғары сапасына қол жеткізуге мүмкіндік берді.Әмбебаптығы — Т-тәрізді иіндігінің арқасында қалақшалар қолданыстағы электрлік джигсалардың көпшілігіне жарамды.Ыңғайлы және қауіпсіз сақтау — жинақ қатты термоформаланған пленка қорабында жеткізіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 2 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.02 кг |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | T101B,T101BR |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996032696 |
- Бағасы: 1 688 ₸

