
НРС-1600,1600 Вт, 125 бар, 5,5 л/мин жоғары қысымды жуу машинасы, дөңгелекті Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel НРС-1600 жоғары қысымды жуу машинасы үйлер мен шағын құрылыстардың, мотоциклдердің, жеңіл автокөліктердің, мүсіндердің, тіпті қайықтардың қасбеттерін жанасусыз тазалауға арналған. 1.6 кВТ-тық қуат толыққанды тұрмыстық пайдалану үшін жеткілікті. Раковина 125 бар максималды қысымды шығаруға қабілетті, бұл ескі кір мен май дақтарын кетіруге мүмкіндік береді. Беттерді таза сумен немесе сумен және жуғыш заттармен тазалауға болады. Артықшылықтары: Шлангтың ұзындығы 5 м – үлкен заттарды тазалау кезінде жуғышты жылжытудың қажеті жоқ, бұл оны пайдалануды ыңғайлы етеді. 5 метрлік желілік кабель – жалғанған кезде ұзартқыш сым қажет емес немесе құрылғыдан алыс орналастырылады, сондықтан сумен жұмыс істегенде ток соғуы болмайды. Мыспен қапталған электр қозғалтқышы кір жуғыш машинаның қызмет ету мерзімін ұзартуға және ұзақ уақыт пайдалану кезінде қуаттың төмендеуін болдырмауға мүмкіндік береді. Қызып кетуден қорғау – термодатчик қозғалтқыштың істен шығуына жол бермейді, себебі температуралық режимнен асқан кезде қуат лезде өшеді. Қауіпсіздік – тапаншаның құлпы кір жуғыш машинаның кездейсоқ қосылып кетуіне жол бермейді, егер балалар жақын жерде болса, бұл ыңғайлы. Артық қысым жойылды – қорғаныс клапаны қысымның 125 бардан асып кетуіне жол бермейді, осылайша су балғасының қаупін болдырмайды және қозғалтқыштың қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Пистолеттің жылдам ажыратылатын қосқышы – шланг бір рет басу арқылы қосылады, пайдаланушыға қосымша құралдарды пайдаланудың қажеті жоқ. Тазалауға арналған ине – егер ағынның пішінін өзгертуге арналған реттелетін саптама бітеліп қалса, оны оңай тазалауға болады. Керек–жарақтарды сақтауға арналған орын - артқы панельде керек-жарақтарға арналған бөлік бар, сондықтан олар жоғалмайды және әрқашан қолыңызда болады. Жеңіл тасымалдау – ыңғайлы тұтқа және 2 доңғалақ машинаның учаскеде қозғалуын ыңғайлы етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 595 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 322 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU C-CN.АГ03.В.18390 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58207.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/KK CN.АГ03.В.18390.pdf |
| _пакеттегі ені | 322 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 320 х 320 х 600 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 582-Мойки высокого давления |
| Максималды қысым | 125 бар |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Сорғы материалы | алюминий |
| Электр қозғалтқышының қуаты | 1600 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | сыртқы көбіккомплект |
| Өнімділік | 330 л/сағ |
| Жұмыс қысымы | 85 бар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Электр қозғалтқышының түрі | Коллекторлық |
| Штрих-код | 4044996125893 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

